Huis > producten > Magnetics - Transformer, Inductor Components > Ferrietkernen > EQ25/LP-3F36
EQ25/LP-3F36
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EQ25/LP-3F36 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EQ25/LP-3F36
Fabrikant FERROXCUBE
Beschrijving EQ CORES
(in US Dollars)
640 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EQ25/LP-3F36 Fabrikant FERROXCUBE
Beschrijving EQ CORES Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88840 pcs Data papier EQ25/LP, PLT25/18/2 Spec
Categorie Magnetics - Transformer, Inductor Components Breedte 18.00mm
Tolerantie - Leverancier Device Pakket EQ 25 x LP
Serie * Andere namen 432701861561
BM1EQ02500003U800P
Materiaal 3F36 Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lengte 25.00mm Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte 5.60mm Kloof -