71201-0101-KIT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 71201-0101-KIT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 71201-0101-KIT |
|---|---|
| Fabrikant | FLIR |
| Beschrijving | INFRARED CAM THERMAL IMAGER TEMP |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | 71201-0101-KIT | Fabrikant | FLIR |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | INFRARED CAM THERMAL IMAGER TEMP | Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 68 pcs | Data papier | |
| Categorie | Test en meting | Type | Infrared Camera, Thermal Imager |
| Serie | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 6 Weeks |
| inclusief | - | voor het meten | Temperature (Non-Contact) |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
7120 - fabrikanten:
Bourns, Inc. - Beschrijving:
COMMON MODE CHOKE 8MH 4A 2LN TH - Op voorraad:
- Deel#:
7120-RC - fabrikanten:
Bourns, Inc. - Beschrijving:
CMC 6.8MH 4A 2LN TH - Op voorraad:
28823
712/4R BK032 - fabrikanten:
Alpha Wire - Beschrijving:
CABLE MOD COIL 12COND BLACK 20' - Op voorraad:
712-93-260-41-001000 - fabrikanten:
Mill-Max - Beschrijving:
CONN SKT SNG - Op voorraad:
5610
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beschrijving:
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375" - Op voorraad:
Coto Technology - Beschrijving:
RELAY REED SPST 500MA 12V - Op voorraad:
Keystone Electronics Corp. - Beschrijving:
CARRIER BD - Op voorraad:
COMMON MODE CHOKE 50MH 2A 2LN TH - Op voorraad:
CARRIER BD - Op voorraad:
FLIR - Beschrijving:
INFRARED CAM THERMAL IMAGER TEMP - Op voorraad:
Mill-Max - Beschrijving:
CONN SKT SNG - Op voorraad:
RELAY REED SPST 500MA 5V - Op voorraad: