Huis > producten > Fans, Thermal Management > AC Fans > FDA2-R17251NBKW4F-L
FDA2-R17251NBKW4F-L
FDA2-R17251NBKW4F-L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FDA2-R17251NBKW4F-L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FDA2-R17251NBKW4F-L
Fabrikant Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Beschrijving FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE
(in US Dollars)
12 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FDA2-R17251NBKW4F-L Fabrikant Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Beschrijving FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2033 pcs Data papier
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 51.00mm
Gewicht 2.5 lbs (1.1kg) voltage Range -
Spanning - Nominale 115VAC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.787 in H2O (196.0 Pa) Size / Dimension Round - 172mm Dia
Serie HPLC, FDA2-R17251 RPM 3300 RPM
Vermogen (Watt) 26.00W Temperatuur -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Lawaai 61.0 dB(A) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Frame Aluminum Materiaal - Blade Steel
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C
Kenmerken - fan Type Tubeaxial
Huidige score 0.230A bearing Type Ball