Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > CW025ABK-M
CW025ABK-M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CW025ABK-M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CW025ABK-M
Fabrikant GE Critical Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5080 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CW025ABK-M Fabrikant GE Critical Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V +/-12V 25W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5080 pcs Data papier CW025 Triple-Output-Series
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -12V
Voltage - Output 2 12V Voltage - Output 1 5V
Voltage - Isolatie 500V Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm) Serie CW025
Vermogen (Watt) 25W Packaging Bulk
Verpakking / doos 10-DIP Module Andere namen 107587206
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 3
montage Type Through Hole Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP doeltreffendheid 82%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 5A, 1A, 1A 36V - 75V Input Current - Output (Max) 5A, 1A, 1A