Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > PIM400KZ
PIM400KZ
PIM400KZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PIM400KZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PIM400KZ
Fabrikant GE Critical Power
Beschrijving DC DC CONVERTER -48V 400W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PIM400KZ Fabrikant GE Critical Power
Beschrijving DC DC CONVERTER -48V 400W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1618 pcs Data papier PIM400 Series
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 -48V
Voltage - Isolatie 2.25kV Voltage - Input (Min) -36V
Voltage - Input (Max) -75V Type Isolated Module, Digital
Leverancier Device Pakket Quarter Brick Size / Dimension 2.30" L x 1.45" W x 0.54" H (58.4mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie PIM400 Packaging Tray
Verpakking / doos 18-DIP Module, 1/4 Brick Andere namen 150019197
PIM400KZ-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2A (4 Weeks)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OTP, OVP, UVLO doeltreffendheid 98.5%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module, Digital DC DC Converter 2 Output -48V 10A -36V - -75V Input Current - Output (Max) 10A
toepassingen ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
PIM400Z Image
PIMZ2,115 Image
  • Deel#:PIMZ2,115
  • fabrikanten:Nexperia
  • Beschrijving:TRANS NPN/PNP 50V 0.15A 6TSOP
  • Op voorraad:991276
PIMD2,115 Image
  • Deel#:PIMD2,115
  • fabrikanten:Nexperia
  • Beschrijving:TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.6W 6TSOP
  • Op voorraad:1012776
  • Deel#:PIM373
  • fabrikanten:Pimoroni
  • Beschrijving:VL53L1X TIME OF FLIGHT (TOF) SEN
  • Deel#:PIM369
  • fabrikanten:Pimoroni
  • Beschrijving:HYPERPIXEL 4.0 (TOUCH)
PIMD3,115 Image
  • Deel#:PIMD3,115
PIMT1,115 Image
  • Deel#:PIMT1,115
  • Beschrijving:TRANS 2PNP 40V 0.1A 6TSOP
PIMC31,115 Image
  • Deel#:PIMC31,115
  • Beschrijving:TRANS NPN/PNP PREBIAS 6TSOP
  • Deel#:PIM367
  • Beschrijving:YELLOW/BLACK/WHITE INKY PHAT
  • Deel#:PIM371
  • Beschrijving:AUTOMATION:BIT
PIM400K8Z Image
  • Deel#:PIM368
  • Beschrijving:BLACK/WHITE INKY PHAT EPAPER
PIMN31,115 Image
  • Deel#:PIMN31,115
  • Beschrijving:TRANS 2NPN PREBIAS 0.42W 6TSOP
  • Deel#:PIM372
  • Beschrijving:HDMI 8" LCD SCREEN KIT (1024X768
  • Deel#:PIM370
  • Beschrijving:HYPERPIXEL 4.0 (NON-TOUCH)
PIMZ2,125 Image
  • Deel#:PIMZ2,125
PIM400K6Z Image
  • Deel#:PIM374
  • Beschrijving:1.12" MONO OLED (128X128, WHITE/
PIMH9,115 Image
  • Deel#:PIMH9,115
  • Beschrijving:TRANS 2NPN PREBIAS 0.6W 6TSOP