Huis > producten > Kabels, draden > Enkele geleiderkabels (Hook-Up Wire) > C2101A.21.19
C2101A.21.19
C2101A.21.19
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C2101A.21.19 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C2101A.21.19
Fabrikant General Cable
Beschrijving HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 1000'
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 699 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C2101A.21.19 Fabrikant General Cable
Beschrijving HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 1000' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 699 pcs Data papier General Cable Wire & Cable Catalog
Categorie Kabels, draden Wire Gauge 22 AWG
Spanning 600V Serie 2101A