Huis > producten > Kabels, draden > Enkele geleiderkabels (Hook-Up Wire) > C2119A.12.10
C2119A.12.10
C2119A.12.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C2119A.12.10 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C2119A.12.10
Fabrikant General Cable
Beschrijving HOOK-UP SOLID 18AWG GRAY 100'
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer C2119A.12.10 Fabrikant General Cable
Beschrijving HOOK-UP SOLID 18AWG GRAY 100' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3410 pcs Data papier General Cable Wire & Cable Catalog
Categorie Kabels, draden Wire Gauge 18 AWG
Spanning 600V Serie 2119A