Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 0208.375MXP
0208.375MXP
0208.375MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0208.375MXP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0208.375MXP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0208.375MXP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 219561 pcs Data papier 208 Series
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 350V
Size / Dimension 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Serie 208
Reactietijd Fast Packaging Bulk
Verpakking / doos 2AG, 5mm x 15mm Andere namen 0208.375P
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smelting I²t 0.171
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Fuse Type Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.395 Ohms
Huidige score 375mA Kleur -
Breaking Capacity @ nominale spanning 100A goedkeuringen CE, cURus