Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 0217.100H
0217.100H
0217.100H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0217.100H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0217.100H
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4136 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 0217.100H Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 250V
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serie 217
Reactietijd Fast Packaging Bulk
Verpakking / doos 5mm x 20mm Andere namen 0217.100