Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 0218.063MXE
0218.063MXE
0218.063MXE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0218.063MXE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0218.063MXE
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4609 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 0218.063MXE Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4609 pcs Data papier 218 Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 250V
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Serie 218
Reactietijd Slow Packaging Bulk
Verpakking / doos 5mm x 20mm (Axial) Andere namen 0218.063MXE-