Huis > producten > Circuit Protection > Zekeringhouders > 02540001Z
02540001Z
02540001Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 02540001Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 02540001Z
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 02540001Z Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 110217 pcs Data papier 254 Series OMNI-BLOK®
Categorie Circuit Protection Spanning 400V
Klemtype Solder Lug Serie OMNI-BLOK® 254
Andere namen 02540001
02540001Z-ND
2540001Z
254001
F1470
oriëntering -
Aantal circuits 1 montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Type zekeringhouder Block
Fuse Type Cartridge Fuse Size 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
For Use With / Gerelateerde Producten 2AG gedetailleerde beschrijving Fuse Block 10A 400V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Huidige score 10A Contact Material Spring Brass