Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 0255.750NRT2
0255.750NRT2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0255.750NRT2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0255.750NRT2
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5279 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 0255.750NRT2 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5279 pcs Data papier 255, 256 Series
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 125V
Nominale spanning - AC 125V Size / Dimension 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm)
Serie PICO® 255 Reactietijd Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen 255.750NT2
255.750T2
Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Huidige score 750mA Kleur -
Breaking Capacity @ nominale spanning 50A AC, 300A DC goedkeuringen CSA, UL