Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 0305.500T
0305.500T
0305.500T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0305.500T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0305.500T
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BRD MNT 500MA 277VAC/VDC
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0305.500T Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BRD MNT 500MA 277VAC/VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7166 pcs Data papier PICO® 305 Series
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 277V
Nominale spanning - AC 277V Size / Dimension 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm)
Serie PICO® 305 Reactietijd -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can, Horizontal
Temperatuur -40°C ~ 74°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smelting I²t 0.04462
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Board Mount
Kenmerken Intrinsically Safe DC Cold Resistance 0.46 mOhms
Huidige score 500mA Klasse -