Huis > producten > Circuit Protection > Stroomonderbrekers > 0812020.ZXST
0812020.ZXST
0812020.ZXST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0812020.ZXST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0812020.ZXST
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 18964 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0812020.ZXST Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 18964 pcs Data papier Circuit Breakers08120xx.ZXST, 08130xx.ZXST Drawing
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 12V
Serie 812 Andere namen 0812020.ST
0812020.ZXST-ND
F11440
Aantal polen 1 montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Verlichting Voltage (nominaal) -
Verlichting - Huidige score 20A