Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 087402.5MXEP
087402.5MXEP
087402.5MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 087402.5MXEP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 087402.5MXEP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 087402.5MXEP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72454 pcs Data papier 874 Series
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 250V
Size / Dimension 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm) Serie 874