Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 0CCK040.V
0CCK040.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0CCK040.V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0CCK040.V
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CRTRDGE 40A 125VDC CYLINDR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1725 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0CCK040.V Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CRTRDGE 40A 125VDC CYLINDR Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1725 pcs Data papier CBO, CCK, CCL Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 125V
Size / Dimension 0.750" Dia x 3.629" L (19.05mm x 92.18mm) Serie POWR-GARD® CCK
Reactietijd Slow Packaging Bulk
Verpakking / doos Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Andere namen CCK 40
CCK040
CCK040.V
CCK40
Temperatuur - montage Type Bolt Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Type Cartridge
Kenmerken - Huidige score 40A