Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 0FLA01.4T
0FLA01.4T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0FLA01.4T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0FLA01.4T
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 1.4A 125VAC 5AG
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6500 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0FLA01.4T Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 1.4A 125VAC 5AG Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6500 pcs Data papier BLS, FLA Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 125V
Size / Dimension 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie FLA
Reactietijd Slow Packaging Bulk
Verpakking / doos 5AG, 10mm x 38.1mm Andere namen FLA 1 4/10A
FLA01.4
FLA01.4T
FLA1.4
Temperatuur - montage Type Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Type Cartridge
Kenmerken Indicating DC Cold Resistance 1.1204 Ohms
Huidige score 1.4A Klasse -