Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 0KLC400.X
0KLC400.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0KLC400.X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0KLC400.X
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CRTRDGE 400A 600VAC CYLINDR
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 617 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0KLC400.X Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CRTRDGE 400A 600VAC CYLINDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 617 pcs Data papier POWR-GARD® Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 600V
Size / Dimension 2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm) Serie POWR-GARD® KLC
Reactietijd Fast Packaging Bulk
Verpakking / doos Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Andere namen KLC 400
KLC400
KLC400.X
Temperatuur - montage Type Bolt Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Fuse Type Cartridge
Kenmerken - Huidige score 400A