Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 0LDC1601X
0LDC1601X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0LDC1601X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0LDC1601X
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CRTRDGE 1.601KA 600VAC/VDC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 97 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0LDC1601X Fabrikant Hamlin / Littelfuse
hoeveelheid beschikbaar 97 pcs Data papier LDC Series Class-L Fuse
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 600V
Nominale spanning - AC 600V Size / Dimension 3.000" Dia x 3.752" L (76.20mm x 95.30mm)