Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 15NLE3175E
15NLE3175E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 15NLE3175E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 15NLE3175E
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 58 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 15NLE3175E Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 58 pcs Data papier Medium Voltage E_R Fuses
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - AC 15.5kV
Size / Dimension 23.875" L x 3.000" W x 9.750" H (606.43mm x 76.20mm x 247.65mm) Serie POWR-GARD®
Reactietijd - Packaging Bulk
Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Type Cartridge Kenmerken Indicating
Huidige score 175A Klasse E