Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > 30R500UMR
30R500UMR
30R500UMR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 30R500UMR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 30R500UMR
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 30R500UMR Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 177108 pcs Data papier 30R Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Voltage - Max 30V
Type Polymeric Time to Trip 14.5s
Dikte (Max) - Size / Dimension 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Serie POLY-FUSE®, 30R Resistance - Post Trip (R1) (Max) 50 mOhms
Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min) 10 mOhms ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Disc
Andere namen 30R500UMR-ND
F1985TB
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Afstand tussen de draden 0.402" (10.20mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.008" (25.60mm)
gedetailleerde beschrijving Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 5A Ih Through Hole Radial, Disc Current - Trip (It) 10A
Current - Max 40A Current - Hold (IH) (Max) 5A