CG5350LNF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CG5350LNF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | CG5350LNF |
|---|---|
| Fabrikant | Hamlin / Littelfuse |
| Beschrijving | S.A.FORMED.90V WITH FAILSAFE |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | CG5350LNF | Fabrikant | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 47456 pcs | Data papier | |
| Categorie | Circuit Protection | Serie | * |
| gedetailleerde beschrijving | Gas Discharge Tube Pole |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
CG5270LTR - fabrikanten:
Hamlin / Littelfuse - Beschrijving:
GDT 270V 5KA THROUGH HOLE - Op voorraad:
80485
- Deel#:
CG5230MS - fabrikanten:
GDT 230V 5KA SURFACE MOUNT - Op voorraad:
CG5350L - fabrikanten:
GDT 350V 5KA THROUGH HOLE - Op voorraad: