Huis > producten > Circuit Protection > Zekeringhouders > LFT302003CS
LFT302003CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LFT302003CS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LFT302003CS
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOCK CART 300V 200A DIN
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 370 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LFT302003CS Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOCK CART 300V 200A DIN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 370 pcs Data papier LF Series Class T Fuseblocks
Categorie Circuit Protection Spanning 300V
Klemtype Box Lug Serie LFT
oriëntering - Aantal circuits 3
montage Type DIN Rail Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Type zekeringhouder Block Fuse Type Cartridge
Fuse Size 1.06" Dia x 2.437" L (26.9mm x 61.9mm) For Use With / Gerelateerde Producten Class T
gedetailleerde beschrijving Fuse Block 200A 300V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Huidige score 200A