Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > LSRK025.T
LSRK025.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LSRK025.T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LSRK025.T
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3942 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LSRK025.T Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3942 pcs Data papier LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 300V
Nominale spanning - AC 600V Size / Dimension 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK Reactietijd Slow
Packaging Bulk Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard
Andere namen LLSRK 25
LLSRK025
LLSRK025.T
LLSRK25
LSRK025T
Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Type Cartridge Kenmerken -
Huidige score 25A Klasse RK1