Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > Q4010LTTP
Q4010LTTP
Q4010LTTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop Q4010LTTP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer Q4010LTTP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TRIAC 400V 10A TO220
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer Q4010LTTP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TRIAC 400V 10A TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 400V
triac Type Internally Triggered Leverancier Device Pakket TO-220AB-L
Serie - Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Isolated Tab Andere namen F7234
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving TRIAC Internally Triggered 400V 10A Through Hole TO-220AB-L
Current - On State (It (RMS)) (Max) 10A Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 100A, 120A
Current - Hold (IH) (Max) 60mA Configuratie Single