Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > Q6008LTH1LEDTP
Q6008LTH1LEDTP
Q6008LTH1LEDTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop Q6008LTH1LEDTP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer Q6008LTH1LEDTP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TRIAC INT TRIGGER 600V 8A TO220
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer Q6008LTH1LEDTP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TRIAC INT TRIGGER 600V 8A TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71759 pcs Data papier Q6008LTH1LED Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 600V
triac Type Internally Triggered Leverancier Device Pakket TO-220 Isolated Tab
Serie - Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Isolated Tab Andere namen F7280
Q6008LTH1LEDTP-ND
Temperatuur -40°C ~ 110°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving TRIAC Internally Triggered 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Current - On State (It (RMS)) (Max) 8A Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 80A, 85A
Current - Hold (IH) (Max) 6mA Configuratie Single