Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > Q6008RH1LEDTP
Q6008RH1LEDTP
Q6008RH1LEDTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop Q6008RH1LEDTP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer Q6008RH1LEDTP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TRIAC 600V 8A TO220
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer Q6008RH1LEDTP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TRIAC 600V 8A TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61598 pcs Data papier Q6008xH1LED SeriesPacking OptionsLead Form Dimensions
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Type Alternistor - Snubberless
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Temperatuur -40°C ~ 110°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-220AB
Current - On State (It (RMS)) (Max) 8A Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 80A, 85A
Current - Hold (IH) (Max) 6mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA