Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs > S2008LS3
S2008LS3
S2008LS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S2008LS3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S2008LS3
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving SCR SENS 200V 8A ISO TO-220
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer S2008LS3 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving SCR SENS 200V 8A ISO TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4130 pcs Data papier Sxx08xSx, Sxx08x Series DatasheetSensitive SCRs (0.8A - 10A)
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - On State (Vtm) (Max) 1.6V
Voltage - Off State 200V Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 800mV
Leverancier Device Pakket TO-220 Isolated Tab Serie -
SCR Type Sensitive Gate Packaging Bulk
Verpakking / doos TO-220-3 Isolated Tab Temperatuur -40°C ~ 110°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving SCR 200V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab
Current - On State (It (RMS)) (Max) 8A Current - On State (It (AV)) (Max) 5.1A
Current - Off staat (Max) 5µA Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 83A, 100A
Current - Hold (IH) (Max) 8mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA