Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs > S6016NRP
S6016NRP
S6016NRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S6016NRP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S6016NRP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving SCR NON-ISOLATED 600V 16A D2 PAK
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S6016NRP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving SCR NON-ISOLATED 600V 16A D2 PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64515 pcs Data papier Sxx15x,16x Series DatasheetPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - On State (Vtm) (Max) 1.6V
Voltage - Off State 600V Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Leverancier Device Pakket TO-263 (D2Pak) Serie -
SCR Type Standard Recovery Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andere namen S6016N RP
S6016NRPTR
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Current - On State (It (RMS)) (Max) 16A Current - On State (It (AV)) (Max) 10A
Current - Off staat (Max) 10µA Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 188A, 225A
Current - Hold (IH) (Max) 40mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 30mA