Huis > producten > Circuit Protection > Gasafvoerbuis Arresters (GDT) > SL1024B260RF
SL1024B260RF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SL1024B260RF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SL1024B260RF
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving GDT 260V 20KA T/H FAIL SHORT
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SL1024B260RF Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving GDT 260V 20KA T/H FAIL SHORT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5134 pcs Data papier SL1024B Series
Categorie Circuit Protection Voltage - DC Spark Over (Nom) 260V
Tolerantie - Serie SL1024B
Packaging Tray Verpakking / doos Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
Aantal polen 3 montage Type Through Hole
Impuls uitlaatstroom (8 / 20μs) 20000A (20kA) fail Short Yes
gedetailleerde beschrijving Gas Discharge Tube 260V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole