Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs > SRR6016D1TP
SRR6016D1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SRR6016D1TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SRR6016D1TP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving SCR 600V 16A TO252
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 92024 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SRR6016D1TP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving SCR 600V 16A TO252 Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 92024 pcs Data papier SRR6016xx Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - On State (Vtm) (Max) 1.8V
Voltage - Off State 600V Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Leverancier Device Pakket TO-252, (D-Pak) Serie SR
SCR Type Standard Recovery Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) montage Type Surface Mount
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks gedetailleerde beschrijving SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Current - On State (It (RMS)) (Max) 16A Current - On State (It (AV)) (Max) 10.24A
Current - Off staat (Max) 10µA Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 132A, 160A
Current - Hold (IH) (Max) 40mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 6mA