Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > TP5KP33CA
TP5KP33CA
TP5KP33CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TP5KP33CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TP5KP33CA
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V P600
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TP5KP33CA Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V P600 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 44724 pcs Data papier TP5KP Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 33V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 53.3V Spanning - Onderbreking (Min) 36.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket P600
Serie Automotive, AEC-Q101, TP5KP Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Cut Tape (CT)