Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > TPSMB150A-VR
TPSMB150A-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TPSMB150A-VR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TPSMB150A-VR
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 222441 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TPSMB150A-VR Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 222441 pcs Data papier TPSMB-VR Series
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 243V Spanning - Onderbreking (Min) 167V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AA (SMBJ) Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Temperatuur -65°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Capacitieve @ Frequentie -