Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V07P460PL2T
V07P460PL2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V07P460PL2T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V07P460PL2T
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V07P460PL2T Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 161809 pcs Data papier UltraMOV® Varistor Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 750V
Varistor Voltage (Min) 675V Varistor Voltage (Max) 825V
Serie UltraMOV™ Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Disc 7mm Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale DC Volts 615V
Maximale AC Volt 460V Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Energie 48J
gedetailleerde beschrijving 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Huidige - Surge 1.75kA
Capacitieve @ Frequentie 45pF @ 1MHz