V10P130AUTO2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V10P130AUTO2T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | V10P130AUTO2T |
|---|---|
| Fabrikant | Hamlin / Littelfuse |
| Beschrijving | RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | V10P130AUTO2T | Fabrikant | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F | Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 230930 pcs | Data papier | AUMOV® Varistor Series Datasheet |
| Categorie | Circuit Protection | Serie | * |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 10 Weeks |
| gedetailleerde beschrijving | Varistor Circuit |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
V10P14PL1T7 - fabrikanten:
Hamlin / Littelfuse - Beschrijving:
VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM - Op voorraad:
- Deel#:
V10P10HM3/86A - fabrikanten:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Beschrijving:
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A - Op voorraad:
V10P12HM3_A/H - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
DIODE GEN PURP 120V 10A TO277A - Op voorraad:
V10P130AUTO - fabrikanten:
RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F - Op voorraad: