Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V150ZT05P
V150ZT05P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V150ZT05P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V150ZT05P
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V150ZT05P Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 446291 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 150V
Varistor Voltage (Min) 135V Varistor Voltage (Max) 165V
Serie ZT Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Disc 5mm Temperatuur -
Aantal circuits 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale DC Volts 127V
Maximale AC Volt 92V Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Energie 4.0J
gedetailleerde beschrijving 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Huidige - Surge 400A