Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V150ZT8P
V150ZT8P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V150ZT8P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V150ZT8P
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
(in US Dollars)
3500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V150ZT8P Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 232811 pcs Data papier ZA Varistor Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 150V
Varistor Voltage (Min) 135V Varistor Voltage (Max) 165V
Serie ZT Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Disc 14mm Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale DC Volts 127V
Maximale AC Volt 95V Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Energie 20J
gedetailleerde beschrijving 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Huidige - Surge 4.5kA
Capacitieve @ Frequentie 1910pF @ 1MHz