Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V205ZA05
V205ZA05
V205ZA05
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V205ZA05 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V205ZA05
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer V205ZA05 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 205V 400A DISC 5MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4550 pcs Data papier ZA Varistor Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 205V
Varistor Voltage (Min) 184.5V Varistor Voltage (Max) 225.5V
Serie ZA Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 5mm Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale DC Volts 170V
Maximale AC Volt 130V Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 5.5J gedetailleerde beschrijving 205V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Huidige - Surge 400A Capacitieve @ Frequentie 100pF @ 1MHz