Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V20E385P
V20E385P
V20E385P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V20E385P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V20E385P
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V20E385P Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 169246 pcs Data papier UltraMOV® Varistor Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 620V
Varistor Voltage (Min) 558V Varistor Voltage (Max) 682V
Serie UltraMOV™ Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 20mm Andere namen F1943
V20E385P-ND
Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA) Aantal circuits 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maximale DC Volts 505V Maximale AC Volt 385V
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 300J gedetailleerde beschrijving 620V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Huidige - Surge 10kA Capacitieve @ Frequentie 700pF @ 1MHz