Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V250LS40CP
V250LS40CP
V250LS40CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V250LS40CP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V250LS40CP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V250LS40CP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 105595 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 390V
Varistor Voltage (Min) 351V Varistor Voltage (Max) 429V
Serie C-III Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Disc 20mm Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale AC Volt 250V
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 300J gedetailleerde beschrijving 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Huidige - Surge 10kA Capacitieve @ Frequentie 120pF @ 1MHz