Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V511HA40
V511HA40
V511HA40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V511HA40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V511HA40
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 820V 40KA DISC 40MM
(in US Dollars)
180 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V511HA40 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 820V 40KA DISC 40MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5121 pcs Data papier HA Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 820V
Varistor Voltage (Min) 738V Varistor Voltage (Max) 902V
Serie HA Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 40mm, Formed Tabs Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits 1 montage Type Bolt Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale DC Volts 675V
Maximale AC Volt 510V Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Energie 700J
gedetailleerde beschrijving 820V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs Huidige - Surge 40kA
Capacitieve @ Frequentie 2500pF @ 1MHz