Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V680LA100B
V680LA100B
V680LA100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V680LA100B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V680LA100B
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer V680LA100B Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4135 pcs Data papier LA Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 1.06kV
Varistor Voltage (Min) 990V Varistor Voltage (Max) 1.13kV
Serie LA Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 20mm Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale DC Volts 875V
Maximale AC Volt 680V Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 260J gedetailleerde beschrijving 1.06kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Huidige - Surge 6.5kA Capacitieve @ Frequentie 380pF @ 1MHz