Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > ZCAS200.XP
ZCAS200.XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ZCAS200.XP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ZCAS200.XP
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE ZCASE MEGA 32V 200A 1-PC CA
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ZCAS200.XP Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE ZCASE MEGA 32V 200A 1-PC CA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 32V
Size / Dimension 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm) Serie ZCASE
Reactietijd - Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Bolt Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smelting I²t 235000 Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
DC Cold Resistance 0.231 mOhms Huidige score 200A