Huis > producten > transformers > Power Transformers > 1182F240
1182F240
1182F240
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1182F240 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1182F240
Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving TRANSFORMER TOROIDAL POWER
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1182F240 Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving TRANSFORMER TOROIDAL POWER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie transformers Gewicht 2.1 lbs (952.5g)
Spanning - Secundaire (Full Load) 240V Voltage - Primary 117V
Voltage - Isolatie 4000Vrms Type Toroidal
Klemtype Wire Leads Size / Dimension 88.90mm Dia
Serie 1182 Secundaire Winding (s) Single
Primaire Winding (s) Dual Vermogen - Max 80 VA
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 38.10mm
Current - Output (Max) 333mA Center Tap No