1452FH17
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1452FH17 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 1452FH17 |
|---|---|
| Fabrikant | Hammond Manufacturing |
| Beschrijving | BOX ALUM GRAY 16.99"L X 9.5"W |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Onderdeel nummer | 1452FH17 | Fabrikant | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 787 pcs | Data papier | 1452FH17 Drawing1452 Series |
| Categorie | Dozen, Behuizingen, Rekken | Gewicht | - |
| Dikte | 18 Gauge | Size / Dimension | 16.990" L x 9.500" W (431.55mm x 241.30mm) |
| Verzendingsinfo | Shipped from Digi-Key | Serie | 1452 |
| ratings | - | Andere namen | 1452FH17-ND HM2822 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable | Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Materiaal | Metal, Aluminum | Fabrikant Standaard Levertijd | 4 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Hoogte | 11.500" (292.10mm) |
| Kenmerken | Separate Panel or Cover Thickness, Vented Panels | gedetailleerde beschrijving | Box Metal, Aluminum Gray U Shaped Pieces 16.990" L x 9.500" W (431.55mm x 241.30mm) X 11.500" (292.10mm) |
| Ontwerp | U Shaped Pieces | container Type | Box |
| Kleur | Gray | Area (L x B) | 161 in² (1039 cm²) |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
1452PG9 - fabrikanten:
Hammond Manufacturing - Beschrijving:
BOX ALUM GRAY 8.99"L X 17.5"W - Op voorraad:
- Deel#:
1452990-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
76 POS COVER ASSY - Op voorraad:
9619
1453038 - fabrikanten:
Phoenix Contact - Beschrijving:
SENSOR ACTUATOR BOX - Op voorraad:
839
Keystone Electronics Corp. - Beschrijving:
COUPLING SHAFT 0.250 BRASS - Op voorraad:
1452FF13 - fabrikanten:
BOX ALUM GRAY 12.99"L X 9.5"W - Op voorraad:
706
76 WAY SOCKET HOUSING - Op voorraad:
8133
1452A - fabrikanten:
HEX STANDOFF #8-32 BRASS 7/16" - Op voorraad:
693
1452KE9 - fabrikanten:
BOX ALUM GRAY 8.99"L X 13.5"W - Op voorraad:
1452DE11 - fabrikanten:
BOX ALUM GRAY 10.99"L X 7.5"W - Op voorraad:
1452D - fabrikanten:
HEX STANDOFF #8-32 BRASS 3/4" - Op voorraad:
1452B - fabrikanten:
HEX STANDOFF #8-32 BRASS 1/2" - Op voorraad:
966
1452HD7 - fabrikanten:
BOX ALUM GRAY 6.99"L X 11.5"W - Op voorraad:
1452GC6 - fabrikanten:
BOX ALUM GRAY 5.99"L X 10.5"W - Op voorraad:
1452C - fabrikanten:
HEX STANDOFF #8-32 BRASS 5/8" - Op voorraad:
1452E - fabrikanten:
HEX STANDOFF #8-32 BRASS 1" - Op voorraad: