1530B684
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1530B684 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 1530B684 |
|---|---|
| Fabrikant | Hammond Manufacturing |
| Beschrijving | FIXED IND 680UH 87MA 19.8 OHM TH |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 1530B684 | Fabrikant | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 680UH 87MA 19.8 OHM TH | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 23475 pcs | Data papier | 1530 Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±5% | Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.200" Dia x 0.250" L (5.08mm x 6.35mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | 1530 | ratings | - |
| Q @ Freq | 37 @ 790kHz | Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Axial | Temperatuur | - |
| montage Type | Through Hole | Materiaal - Core | Iron |
| Inductiefrequentie - test | 790kHz | Inductie | 680µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| gedetailleerde beschrijving | 680µH Unshielded Wirewound Inductor 87mA 19.8 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 19.8 Ohm Max |
| Huidige score | 87mA | Current - Verzadiging | - |