Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > dozen > 1551USB3TSK
1551USB3TSK
1551USB3TSK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1551USB3TSK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1551USB3TSK
Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving BOX ABS TRAN/SMK 2.56"L X 1.18"W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1551USB3TSK Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving BOX ABS TRAN/SMK 2.56"L X 1.18"W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58711 pcs Data papier 1551USB3 Drawing
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Gewicht -
Dikte 0.067" (1.70mm) Size / Dimension 2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm)
Verzendingsinfo Shipped from Digi-Key Serie 1551USB
ratings IP54 Andere namen HM1471
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 HB
Materiaal Plastic, ABS Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.610" (15.50mm)
Kenmerken PCB Supports gedetailleerde beschrijving Box Plastic, ABS Translucent - Smoke Hand Held, Split Sides 2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm) X 0.610" (15.50mm)
Ontwerp Hand Held, Split Sides container Type Box
Kleur Translucent - Smoke Area (L x B) 3.02 in² (19.5 cm²)