1589H18F1
1589H18F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1589H18F1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1589H18F1
Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving POWER STRIP 18" 20A 6OUT 6'CR
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1589H18F1 Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving POWER STRIP 18" 20A 6OUT 6'CR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Lijnbescherming, Distributie, Backups Gewicht -
Voltage - Input 120V Type PDU (Power Distribution Unit)
Serie 1589 Region Gebruikt North America
Bescherming tegen overbelasting Circuit Breaker(s) montage Type Bench, Rack, Wall
Media Lines Protected - Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Materiaal behuizing Aluminum
Kenmerken - Energie -
Current - Max 20A Snoerlengte 6' (1.83m)