Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > dozen > 1594AWBK
1594AWBK
1594AWBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1594AWBK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1594AWBK
Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving BOX ABS BLACK 2.21"L X 2.21"W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1594AWBK Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving BOX ABS BLACK 2.21"L X 2.21"W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13062 pcs Data papier 1594 Series Datasheet
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Gewicht -
Dikte 0.130" (3.30mm) Size / Dimension 2.205" L x 2.205" W (56.00mm x 56.00mm)
Verzendingsinfo Shipped from Digi-Key Serie 1594W
ratings IP66 Andere namen 1594AWBK-ND
HM4023
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Materiaal Plastic, ABS Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 1.578" (40.08mm)
Kenmerken Flame Retardant, Watertight gedetailleerde beschrijving Box Plastic, ABS Black Cover Included 2.205" L x 2.205" W (56.00mm x 56.00mm) X 1.578" (40.08mm)
Ontwerp Cover Included container Type Box
Kleur Black Area (L x B) 4.86 in² (31.4 cm²)