Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > Rack Thermal Management > SCR027009230
SCR027009230
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCR027009230 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCR027009230
Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving FAN HEATER 550W 13A 230V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 351 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCR027009230 Fabrikant Hammond Manufacturing
Beschrijving FAN HEATER 550W 13A 230V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 351 pcs Data papier SCR Series
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Gewicht 2 lbs (907.2g)
Voltage - Input 230VAC Type Heating Unit
bestek Heater, 550W, 13A Size / Dimension -
Verzendingsinfo Shipped from Digi-Key Serie SCR
Andere namen HM1668
SCR027009230-ND
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Rack Heater, 550W, 13A